У чому різниця між BB, CC та DD кремами?

 

У наші дні в косметичних магазинах можна легко заблукати. Переступивши поріг будь-якого такого магазину, можна побачити сотні баночок, пляшечок та тюбиків з різними засобами та різними призначеннями.

Одними з останніх трендів у сфері краси стали BB, CC та DD креми. Їх можна легко побачити у різних виробників. Ці креми заявляють про себе як про безперечне відкриття в удосконаленні зовнішнього вигляду вашої шкіри. Що ж робить кожен із них?

Трохи історії про Blemish Balm Cream або BB крем.

В Азії люблять називати речі чи поетично, чи дуже точно. Слова "Blemish Balm Cream" (назва bb крему) означає в перекладі "бальзам від недоліків". У нас прижилося інше лагідне слово: "бібік" або bb крем. Вважається, що bb крем потрапив до Європи з Німеччини. Колись медики використовували бальзам для покращення процесу загоєння ран після пластичних операцій. Засіб, завезений з далекої Азії, творив дива, спритно приховуючи рубці, почервоніння та інші наслідки хірургічного втручання.

З чого складається BB крем найчастіше?

До складу бальзаму входить дуже багато компонентів. Майже всі вони - натуральні, тому що азіатки дуже трепетно ​​ставляться до свого здоров'я, зовнішнього вигляду і вважають за краще пускати все, що дала людині природа. Консистенція "Blemish Balm Cream" - густа, що нагадує базу під макіяж, крем, що зволожує шкіру та коректор. Також бібік виконує роль сонцезахисного крему та засоби для освітлення. Бальзам вигідно відрізняється багатофункціональністю від звичайних "тоналок": bb cream приховує абсолютно всі дефекти, живить і освітлює шкіру, чинить омолоджуючу дію.Фахівці справедливо називають цей засіб "фотошопом": досягти ідеального та рівного кольору обличчя можна саме завдяки бібіку.

 

BB або Blemish Balm – цей вид засобу став супер-популярним по всьому світу! Найголовнішою функцією BB крему є вирівнювання шкіри та усунення її недоліків. Такі креми часто містять захист SPF і оберігають шкіру від передчасного старіння.

Плюси BB крему:

· Багатофункціональний засіб, що поєднує в собі крем, тональну основу та сонцезахисний крем.

· Регулює вироблення шкірного себуму.

· Пом'якшує зморшки та розгладжує шкіру.

· Зволожує.

· Вирівнює тон шкіри.

· Мінімізує пори.

· Має довгограючий ефект.

· Надає шкірі еластичність та насичує її вітамінами.

· Приховує пігментацію та недоліки.

· Освіжає шкіру.

BB крем – це чудова альтернатива важким тональним кремам у літній сезон.

Один бібік повинен замінити сім продуктів: тональний, зволожуючий та сонцезахисний засіб, крем від акне, антивіковий догляд (боротьба зі зморшками, пігментацією, підвищення пружності та еластичності), базу під макіяж (для матування або для сяйва) та коректор. Пропозиція заощадити гроші та місце в косметичці була прийнята на ура. І ось уже фахівці у своїх лабораторіях змішують новий коктейль - краще за колишнє.

СС (Color Correction) – дослівно перекладається як «Корекція Кольори». CC креми відмінно борються із темними колами під очима, пігментацією тощо. Однак, найчастіше CC крем має дуже легку текстуру і його краще використовувати дівчатам з гарною шкірою. Ефективно приховати ваші прищики та запалення він не зможе.Цей засіб додасть вашій шкірі рівний вигляд «Без макіяжу», але при цьому добре зволожить її та виправить колір.

Як використовувати Color Correction (СС крем):

СС-крем можна використовувати як базу під макіяж і змішувати зі звичним тональним кремом для стійкішого покриття. Такий спосіб хороший для власниць комбінованого та жирного типу шкіри. Якщо тебе турбують сухість та лущення, змішуй CC-крем із денним зволожуючим засобом.

Плюси СС крему:

· Мабуть зменшує темні кола під очима, шрами пост-акне та ін.

· Вирівнює шкіру.

· Зволожує шкіру

· Має SPF фактором.

· Регулює жирність шкіри.

· Робить шкіру сяючий і не обтяжує її.

· Зменшує пори.

· Зафарбовує почервоніння.

DD (Daily Defense) – буквально перекладається як «щоденний захист». Такі креми мають широкий спектр захисту. Наприклад, високим фактором SPF, матуючим та заспокійливими ефектами. Також DD крем освітлює та підтягує шкіру обличчя. Це своєрідний мікс BB та CC крему.

Спосіб застосування:

DD-креми не є засобом макіяжу, і їх також варто використовувати поверх основного зволожуючого крему.

Плюси DD крему:

· Високий захист від сонця.

· Допомагає зменшувати видимість мімічних зморшок та пір.

· Легка текстура.

· Можливість нашарувати продукт для ідеального покриття.

· Матуючий ефект.

· Висвітлюючий ефект.

· Заспокійливий почервоніння ефект.

· Зволожуючий ефект.

· Анти-Ейдж ефект.

Напевно, судячи з усього, вищесказаного не можна сказати, який засіб кращий, а який гірший. Кожен крем має свій споживач і варто вибирати, що підходить саме вам. Кожен крем створений для того, щоб боротися з недосконалостями та приводити шкіру у найкращий стан.

Вибір залишається за вами!

 (436 просмотров)