Повернення та обмін

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яка встановлює перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів за будь-яких причин, парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні при виборі косметичних засобів та аксесуарів. За будь-яких питань або сумнівів звертайтеся до консультантів і менеджерів інтернет-магазину.

Але, враховуючи специфіку покупок через інтернет, наш магазин готовий розглянути можливі випадки повернення або обміну товару:

1. У разі, якщо Вам доставили товар, який не відповідає Вашому замовленню.

2. В індивідуальних випадках можливе повернення певних позицій товару за умови збереження цілісності упаковки та пломб на тарі (гарантія того, що Ви ще не відкривали продукт) та у разі наявності бажаного товару для заміни на складі.

3. Заміна провадиться відразу після Вашого ознайомлення з доставленим замовленням, тобто, про будь-яку заміну Ви повинні повідомити кур'єра відразу ж. Оплата замовлення в такому випадку буде здійснена при наступній доставці обраних Вами товарів, проте вартість поточної доставки не анулюється та складатиме суму, що відповідає Вашому регіону.