Гарантія


 

 Команда нашого інтернет-магазину ГАРАНТУЄ:

1. Якісну продукцію.

Нам небайдуже здоров'я наших клієнтів, тому ми з великою відповідальністю підходимо до вибору продукції. Ми співпрацюємо лише із сертифікованими постачальниками південнокорейських косметичних брендів, тому гарантуємо 100% достовірність товару. Купуючи корейську косметику в інтернет-магазині Asiabeauty.com.ua, ви можете бути впевнені, що купуєте косметику від заводу виробника.

Весь товар, представлений у нашому інтернет-магазині, зберігатиметься з дотриманням усіх технічних норм на наших складах у місті Києві. Після замовлення в нашому інтернет-магазині товар ретельно упаковується та відправляється на доставку до Вас.

2. Конфіденційність

При оформленні замовлення ми збираємо тільки ту інформацію, яка потрібна, щоб ми могли обробити та доставити Ваше замовлення. Це включає ваші особисті дані (ФІ, номер телефону, номер відділення Нової Пошти або адреса доставки), відомості про замовлення.

3. Швидку доставку

Всі замовлення формуємо і бронюємо за Вами в цей же робочий день.

При оформленні замовлення та оплаті до 15-00 ми гарантовано відправимо його в цей же день, щоб була можливість отримання замовлення вже наступного дня в найближчому від Вас відділенні Нової Пошти.

Замовлення оформлені післяплатою до 15-00 відправляються в цей же день, за умови підтвердження замовлення Вами (за дзвінком менеджера)

4. Безкоштовну доставку

При замовленні продукції, загальна вартість, яка перевищує 900 грн, доставка Новою Поштою Склад-Склад здійснюється за рахунок нашого інтернет-магазину. Безкоштовна доставка діє лише для сплачених замовлень.