THE SKIN HOUSE

THE SKIN HOUSE

 The Skin House

З 1979 року лабораторія Noksibcho виробляє продукцію найвищої якості, що відповідає найсуворішим вимогам. Саме тому косметика марки цілком чесна у даних їй обіцянках своїм споживачам. Компанія не тільки самостійно розробляє свою продукцію: Noksibcho має власні лабораторії та відмінну команду дослідників, завдяки чому ця унікальна косметика справді працює, дбає про шкіру, не перевантажуючи та не дратуючи її.

The Skin House приділяє особливу увагу сировині, з якої виготовляється продукція. Кожен із компонентів обраний не випадково: рослинні комплекси підібрані таким чином, щоб кожна зі складових працювала максимально ефективно, ідеально поєднувалася та доповнювала інші компоненти, а також максимально добре приймалася шкірою. Таким чином, назва бренду повністю себе виправдовує: виробник робить все можливе для того, щоб дерма відчувала себе «як удома» у будь-який час, у будь-якому місці, за будь-яких обставин.

Продукція ідеально підходить для чутливої ​​шкіри, незалежно від її типу: навіть такі засоби інтенсивної дії, як підтягуючі сироватки та креми, есенції від прищиків та ін. Це одна з головних переваг бренду: Вашій шкірі нема чого боятися! Її здоров'я – головний пріоритет Компанії.

The Skin House гарантує задоволення клієнта та робить все можливе, щоб її клієнти змогли насолоджуватися продукцією преміум-класу за доступними цінами.Досвід та знання, накопичені за 30 років злагодженої роботи під гаслом: "Косметика для відродження шкіри" привели до створення The Skin House, назва якого повністю відображає натуралістичну концепцію бренду.

В даний час продукція The Skin House експортується до багатьох країн, таких як Арабські Емірати, Дубай, Гонконг, В'єтнам, Китай та Японія) та ін. Також представлений в аптечних мережах. Найбільш сильний канал дистриб'юції - найпопулярніша Гонконзька мережа парфумерно-косметичних магазинів «Bonjour» Також, продукцію завжди можна знайти у мультибрендових магазинах косметики, аптеках та у власних магазинах марки в Кореї.

Косметичний бренд The ​​Skin House був створений у 2011 році на основі досліджень та технологій лабораторії Noksibcho, яка існує з 1979 року. Спочатку бренд був орієнтований виключно на внутрішній онлайн-ринок Південної Кореї. Завдяки чудовим складам, заснованим на безпечних для шкіри природних інгредієнтах, особливим екстрактам рослин з дельти Амазонки та високої ефективності продукції, бренд стрімко набирає популярності, а власне виробництво (завод) косметики, завдяки якому вся косметика – виключно свіжа, привертає особливу увагу споживачів.

Власне виробництво дозволяє багато в чому мінімізувати витрати і покупець отримує косметику класу преміум за привабливою ціною.Лабораторія Noksibcho має сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice - Належна виробнича практика - система норм, правил та вказівок щодо виробництва) який підтверджує найкращу якість виробленої продукції та її високу ефективність.

Брен The Skin House має міжнародні сертифікати, видані акредитованими організаціями:

- стандарт GMP (Належна виробнича практика),

- сертифікат ISO 9001 (Менеджмент якості),

- EURO ECOSER (Лише натруральні та чисті сировинні матеріали),

- UKAS certification (Якість управління на виробництві)

Продукція марки допоможе Вам досягти воістину прекрасної та здорової шкіри. За допомогою виробленої косметики, яка містить натуральні та комфортні для шкіри інгредієнти, Ваша шкіра буде щодня отримувати необхідне зволоження та харчування.