Сяюча шкіра залишається одним із б'юті – трендів 2016 року, і Ваші головні помічники у досягненні ефекту це хайлайтер.

Сяюча шкіра залишається одним із б'юті – трендів 2016 року, і Ваші головні помічники у досягненні ефекту це хайлайтер.

Хайлайтер для обличчя - це справжня чарівна паличка виручалочка, яка дозволяє в будь-якій ситуації надати шкірі сяючий вигляд, і допомагає завжди виглядати свіжою, що відпочила.

Хайлайтер – це косметичний засіб, який використовують для підсвічування окремих ділянок обличчя. За допомогою його можна не тільки надати шкірі ефекту свічення, але й підкреслити рельєф обличчя і приховати невеликі зморшки. У перекладі з англійської "highlight" означає "виділяти і підкреслювати, висувати на перший план".

Навіщо потрібний хайлайтер?

А потрібен він для перенесення акцентів на ті частини особи, які потрібно наголосити, та відволікання уваги від тих, які слід зробити менш помітними. Наноситься засіб на ділянки обличчя, що виступають - спинку носа, вилиці, центр чола, під брову, на галочку над губою, центр підборіддя. За рахунок світловідбивних частинок ефект висвітлення розставляє правильні акценти на обличчі.

Напевно ви помічали, що після нанесення тонального засобу, що матує, або пудри обличчя починає виглядати дещо неприродно. Матове обличчя виглядає, як би, неживе. Більше того, матова шкіра візуально робить його «плоським», забираючи природні вигини – надбрівні дуги, вилиці, спинку носа – які формують рельєф. Ось вам і відповідь на запитання, для чого потрібен хайлайтер – він допомагає позначити ці частини обличчя, надає шкірі привабливого блиску та молодого сяйва. Ще одна причина для використання цього засобу: з віком шкіра починає гірше відбивати світло і тому тьмяніє.Дотики хайлайтера надають їй молодшого і здоровішого вигляду, освіжають її.

Зверніть увагу, хайлайтер не є засобом, що маскує. Він не маскує проблеми на шкірі, а навпаки, робить їх ще помітнішими. Тому дівчатам з розширеними порами або акне, що страждають, краще відмовитися від даного засобу.

Крім того, хайлайтер допомагає замаскувати невеликі дефекти. Звичайно, використовувати його замість консилера не можна, але в деяких випадках він справляється навіть краще – наприклад, видалення слідів втоми очей. У такій ситуації консилер може скачатися в складку на віці, а хайлайтер, особливо сухий, завдяки своєму сяйві не дасть побачити судини та почервоніння, надасть гарного відливу області під бровою.

Як правильно використовувати хайлайтер?

Перед тим, як почати наносити хайлайтер на обличчя, слід вирівняти тон шкіри за допомогою звичайного тонального засобу і, якщо потрібно зробити контурування обличчя бронзувальною пудрою. Потім можна розпочинати використання хайлайтера.

На які області найчастіше наноситься хайлайтер і якого ефекту воно допомагає досягти?

Вилиці

Найчастіше візажисти наносять хайлайтер на найвищі точки вилиць – це робить їх більш виразними та надає спокусливого блиску, допомагає досягти візуального ефекту ліфтингу обличчя.

Кісточки під очима. Цей прийом робить обличчя молодшим і відкритим, освіжає його, прибирає темні кола навколо очей.

Ніс

Залежно від цього, яку ділянку носа наноситься засіб, можна візуально скоригувати його форму.

Внутрішні куточки ока або перенісся. Цей прийом візуально коригує форму очей, збільшує їх та відкриває погляд. Область під і над бровою. Це дозволяє оптично підняти брови і підкреслити їх форму, виділити очі, візуально зробити лоб трохи вище і надає обличчю рельєфності.

Над центром верхньої губи

Цей прийом надає губам об'єму. Висвітливши хайлайтером куточки губ, можна приховати дрібні зморшки, що з'являються там із віком. Підборіддя. Таким чином можна візуально витягнути овал обличчя.

Колірні рішення хайлайтерів

Хайлайтери розрізняються за кольором – від білого, майже прозорого перламутру, золотистого та до різнокольорових, для створення гламурного макіяжу.

Використовуючи в макіяжі засіб, що висвітлює, необхідно враховувати його кольорові пігменти, а також відтінок шкіри. Персикові пігменти допомагають освіжити шкіру оливкового та жовтуватого кольору. Золотисті – роблять смагляву та засмаглу шкіру свіжішою. Бузкові та рожеві відтінки підходять для власниць шкіри з червонуватим відтінком – вони надають обличчю молодості та ніжності.Тому, якщо ви цікавитеся, як користуватись хайлайтером, обов'язково враховуйте всі нюанси. Бузкові та рожеві пігменти на жовтуватій шкірі зроблять вас старшими, а персикові та золотисті хайлайтери порушать гармонію і будуть надто помітні на обличчі.

Як правильно наносити хайлайтер на обличчя для створення ідеального рельєфу та овалу обличчя.

Запам'ятайте, що перед використанням цього засобу шкіру слід зволожити і надати їй рівного тону, оскільки хайлайтер використовують для створення останніх штрихів у макіяжі. Подивіться, що вам хотілося б виділити, які частини обличчя варто зробити яскравішими.

Лоб

Для того щоб візуально розширити вузький лоб, хайлайтер слід нанести на бічні ділянки лоба і віскі і ретельно розтушувати.

Щоб подовжити лоб, необхідно нанести засіб на межу чола та волосся.

Брові

Для того щоб трохи підняти лінію брів, потрібно висвітлити область над ними – нанесіть хайлайтер тоненькою смужкою і розтушуйте до чола.

Якщо потрібно підняти куточки брів, нанесіть засіб тільки над тією частиною, де брови занадто опущені.

Очі

Тепер, коли вам відомо, що таке хайлайтер у косметиці, ви можете з його допомогою візуально збільшити очі – для цього проведіть лінію під бровами і ретельно її розтушуйте. Однак не потрібно цього робити, якщо у вас повіки, що «нависають», оскільки таким чином ви лише привернете увагу до даного недоліку.

Повіки

Щоб візуально підняти повіки, проведіть тонку лінію над бровами. При глибоко посаджених або надто маленьких очах також є вирішення проблеми – поставте хайлайтером крапку на середині рухомого віку та акуратно її розтушуйте. Якщо ви хочете зробити погляд більш відкритим, достатньо поставити невеликі крапочки в куточках очей. Також цей прийом підходить для близько посаджених очей.

Ніс

Подовжити курносий і короткий ніс можна, провівши хайлайтером легенькі відблиски з боків. Зробити більш витонченим занадто великий ніс можна, висвітливши його спинку – для цього слід провести тонку смугу від перенісся до кінчика носа.

Вилиці

Якщо відзначити хайлайтером найвищі точки вилиць, вони стануть виразнішими. Таким чином також можна відвернути увагу від зморшок та темних кіл навколо очей. Цей ефективний прийом дозволить візуально зробити обличчя молодшим.

Губи

Щоб надати додатковий об'єм і сексуальність губам, достатньо підкреслити контур верхньої губи і поставити невелику точку під центром нижньої губи, а потім акуратно розтушувати. Особливо гарний даний прийом у випадку, якщо ви не фарбуєте губи або віддаєте перевагу натуральним відтінкам. А у поєднанні з блиском для губ цей секрет допоможе візуально збільшити їх обсяг і зробити їх дуже спокусливими. Занадто широкий рот можна скоригувати, поставивши хайлайтером крапки в куточках губ – таким чином ви розмиваєте межі рота. Крім того, це допоможе приховати невеликі зморшки у куточках рота. Нанесіть тоненьку смужку засобу вглиб носогубної складки, розтушуйте і трохи припудріть пудрою власного кольору.

 (159 просмотров)