NOW Foods

NOW Foods

NOW–це транскрипція від Natural Organic, Wholesome, що означає Природний, Органічний, Корисний.

 

Бренд NOW Foods був зареєстрований Елвудом Річардом в 1968 році в штаті Іллінойс, США. Однак початком історії компанії вважають далекий 1948 року батько Елвуда Підлогу Річард почав займатися соєвими продуктами.

NOW Foods пройшла багато етапів. Були в їх асортименті знакові продукти — це триптофан, мелатонін, omega-3, Q10, вони були одними з перших, хто почав просувати стевію на ринок.

NOW Foods досі сімейна приватна американська компанія, виробництво якої досі розташовано в США. Тепер це багато тисяч квадратних метрів лабораторій, рослинних посівів, заводів, пакувальних цехів і складів. У якийсь момент часу NOW Foods володіла і власної транспортної компанією.

Виробництво харчових добавок в США регламентується і контролюється безліччю організацій. Одним з найважливіших є статус GMP ( Good Manufacturing Practices ) який видає FDA ( U. S. Food and Drug Administration ). Статус GMP NOW Foods отримала у 2009 році.

NOW Foods володар безлічі дипломів, звань і статусів про великий внесок компанії в розвитку здоров'я через харчові добавки. І тут важливі не самі звання і статуси ( хоча деякі з них дуже серйозні ), а те, що ці звання компанія стабільно, з року в рік, отримує ось вже майже півсотні років.