MISSHA

MISSHA

Історія корейського бренду Missha

Missha – популярний Південнокорейський бренд косметики, який народився із переконання того, що кошти для створення та зміцнення краси не повинні бути дорогими.

Історія цього популярного Південнокорейського бренду розпочалася відносно недавно, 2000 року. Саме цього року Missha відкриває свій перший інтернет магазин і пропонує косметичну продукцію за доступними цінами, при цьому суть косметичної продукції полягає в їхньому вмісті, а не в упаковці. Перший роздрібний магазин компанія відкрила у 2002 році в Кореї. Через десять років магазинів цієї компанії стало більше 330, причому розташовуються вони по всьому світу.

Філософія бренду Missha – якість продукції має бути доступною.

Завдяки широкому асортименту продукції, кожен клієнт з легкістю може підібрати собі підходящий засіб для догляду за обличчям, волоссям або тілом.

На сьогоднішній день, Missha має великий асортимент товарів, що складається з більш ніж 600 найменувань, до яких входить: догляд за шкірою, тілом, декоративна косметика, догляд за волоссям, а також різні парфуми.

Завдяки високим стандартам якості продукції косметика MISSHA отримала міжнародне визнання. Незважаючи на застосування новітніх технологій, основними компонентами цієї продукції залишаються натуральні екстракти, які пройшли найсуворіші перевірки на алергічні реакції. Щорічно компанія покращує якість своєї продукції, а також вкладає додаткові кошти на продовження досліджень.Всі продукти бренду мають високу якість, та створюються на основі натуральних екологічних продуктів, вся продукція регулярно проходять тестування на алергенність, та в основі мають гіпоалергенні склади.

Продукція Missha ґрунтується на всебічному, глибокому вивченні структури шкіри. Всі товари цього бренду проходять ретельну перевірку та серію досліджень, саме тому клієнт може не сумніватися у якісності та ефективності косметики.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати товари Корейського бренду Missha за найнижчими цінами!