Laneige

Laneige

Laneige


Laneige – французька косметика, зроблена в Південній Кореї

Laneige – бренд корейської косметики, що спеціалізується на догляді за шкірою та відбілюючих засобах.

Буквально "La Neige" перекладається з французької як "Сніг" і це не випадково. Девіз компанії: "Шукати сяючу красу як сніговий кристал" ще більшою мірою відображає специфіку косметики бренду.

Справа в тому, що жителі Азії вважають світлу шкіру красивою. Це аналогічно тому, як у наших країнах частіше увага приділяється людям із засмаглою шкірою, а увага це те, що необхідно кожній дівчині.

Laneige, що входить до гігантського косметичного концерну "Amore Pacific", зводить бажання дівчат з Південної Кореї отримати світлу шкіру, на максимум.

 

Історія бренду Laneige

Laneige був заснований у 1994 році. Запуск нового бренду від Amore Pacific супроводжувала масштабна рекламна кампанія Everyday New Face.

Бренд повільно набирав популярності, що пов'язано з вузькою нішою, яка була обрана для роботи. Лише 2002 року бренд вийшов на міжнародний ринок.

Подорослішавши і знайшовши свій строгий стиль, бренд успішно розійшовся по світу. Спочатку було відкрито 200 магазинів у 8 країнах Азії.

До 2007 року було розширено лінійку продукції. З'явилися товари "Laneige Premium Makeup Line" та "Laneige Homme" (косметика для чоловіків).

2010 року з'явилася лінія засобів для зволоження шкіри. Запуск супроводжувався кампанією Be Waterful.

Тепер компанія використовує слоган "Гриста краса", порівнюючи свою косметику з шляхетним французьким шампанським.

Як легко помітити, Laneige копіює строгий французький стиль косметики. Це видає не лише французьку назву, а й класичне упакування продукції.