DSD de Luxe

DSD de Luxe

Історія бренду DSD de Luxe

Виробник засобів Divination Simone DeLuxe (DSD de Luxe – коротка назва бренду) компанія DSD Pharm, S.L (Іспанія).

Понад 15 років найкращі трихологи Північної Америки, країн Європейського союзу та СНД із великим задоволенням застосовують у своїй практиці засоби лінії Сімоне, які виробляються у Барселоні (Іспанія).

Всі засоби для волосся лінії Divination Simone DeLuxe виготовлені з екологічно чистих, безпечних та натуральних компонентів відповідно до суворих стандартів якості Ecocert.

Всі засоби лінії Divination Simone DeLuxe належать до класу космецевтиків, які несуть у собі силу лікарських препаратів, але при цьому дарують почуття задоволення та комфорт, характерні для застосування високоякісних косметичних засобів, що базуються на біологічно активних природних компонентах.

У сегменті, що швидко розвивається, для лікування та відновлення волосся щорічно з'являються нові перспективні речовини, з'являються докази ефективності традиційно використовуваних компонентів, виробляються нові технології доставки біологічно - активних речовин до волосяних фолікулів. У 2011 році відбулося оновлення лінійки коштів Divination Simone DeLuxe. І в даний час ця лінія включає всі останні досягнення клінічної та фітофармакології, а також технології виробництва професійних засобів для трихології.Біотехнологи і лікарі, що беруть участь у розробці засобів DSD знаходяться на найпередовіших рубежах розвитку трихології, і саме тому в асортименті засобів, що постійно оновлюється, завжди присутні новітні компоненти з доведеною активністю.

Для кожного окремого захворювання волосся та шкіри голови розроблені спеціальні відновлювальні засоби, правильне застосування яких забезпечить найкращий результат.

Компанія Divination Simone de Luxe упевнена, що ви не тільки будете вражені граничною ефективністю та якістю продукції DSD, але ви також отримаєте справжню естетичну насолоду.

Лабораторія Rofersam активно інвестує кошти у розробку та виробництво екологічно чистих продуктів на основі компонентів органічного походження, щоб максимально раціонально використовувати та зберегти ресурси нашої Планети.