DERMASTIR

DERMASTIR

Dermastir  - преміальний бренд косметики.


Dermastir здатний вирішувати найактуальніші проблеми догляду, корекції та лікування в дерматології та косметології. Dermastir пропонує повний спектр косметичних засобів, що включає мезотерапевтичні коктейлі, сироватки, ензимні та інші спеціальні засоби для глибокого очищення шкіри, креми, маски - щоденного та спеціального призначення.

 

Також Dermastir передбачає інноваційну косметику для домашнього догляду, що не має аналогів, для найвимогливіших і найвимогливіших клієнтів, орієнтованих на інновації, якість і результат.

 

Dermastir гарантує незмінність формул своїх препаратів, а отже - їхню незмінну ефективність упродовж усього часу використання - щонайменше 1 року з моменту розпакування - завдяки спеціальному герметичному пакуванню косметики у вакуумні контейнери термосного типу, які унеможливлюють потрапляння повітря всередину пакування та перепаду температури, незважаючи на пору року, а також дають змогу значно зменшити кількість стабілізаторів і консервантів.

 

Особливі запатентовані технології виробництва, що роблять Dermastir найбільш інноваційним брендом в Anti-Age терапії, дають змогу зберігати та покращувати тургор, еластичність та інші якісні й кількісні характеристики здоров'я і молодості Вашої шкіри.