Dermal

Dermal

Історія компанії Dermal Korea Co. почалася у 2002 з виробництва колагенових масок. Далі компанія розпочала виробництво кремів на основі колагену. Косметика зарекомендувала себе як високоефективні засоби у боротьбі з віковими змінами шкіри та зморшками.

На сьогоднішній день асортимент колагенових масок Dermal налічує понад 40 видів із різними наповнювачами для вирішення практично всіх проблем, пов'язаних зі шкірою обличчя.

Найбільший інтерес у лінійці колагенової косметики являють собою маски та креми на основі фільтрату слизу виноградного равлика, який має воістину чудодійні властивості.

А також, не менш цікаві продукти на основі зміїної та бджолиної отрути, які є найефективнішими засобами боротьби зі зморшками.

Ви можете бути впевнені, що всі інгредієнти, що використовуються в масках і кремах Dermal тільки кращої якості та найвищої очистки. Відмінна особливість усієї косметики - це колаген, витягнутий з морських риб, який, як відомо, найбільш засвоюваний людиною, на відміну від рослинного колагену або колагену тваринного походження.

Якість продукції підтверджується високими продажами косметики Dermal у Японії, Сінгапурі, Австралії та США.

На сьогоднішній день косметика Dermal Cosmetics відома у всьому світі як косметика Premium Class в області за доглядом шкіри обличчя.

У 2013 році компанія Dermal здобула титул найкращого корейського виробника косметики.