TONY MOLY

TONY MOLY

Кожна дівчина, знайома з корейською косметикою, чула про бренд Tony Moly. Продукція Тоні Молі є золотою серединою корейської косметики, поєднуючи високу якість продуктів і доступну ціну. Цілком впевнено можна сказати, що склад косметики, стильне, незвичайне пакування та практичність з кожним роком роблять бренд тільки популярнішим.

Що дивно, це порівняно молодий бренд було засновано зовсім недавно – у 2006 році. При цьому вже досяг величезного успіху! Компанія Tony Moly розвивалася стрімко та динамічно, і вже до 2008 року було розроблено свій унікальний стиль та логотип, з'явилася перша телевізійна реклама бренду. Упор був зроблений на оригінальний дизайн та високу якість продукції. Слід зазначити, що корейська косметика Tony Moly швидко просувалась на ринку ще й за рахунок того, що у своєму складі містить лише 100% натуральні органічні інгредієнти та не тестується на тваринах. Вже через п'ять років, кількість магазинів компанії вимірювалася сотнями, популярність бренду зростала з кожним днем, укладалися численні договори на постачання продукції в інші країни.

Чудовий зовнішній вигляд та користь корейської косметики Tony Moly

Косметика Tony Moly вдало поєднує східні традиції із прогресивними технологіями. Аналогів цього бренду корейської косметики у Європі немає. Каталог компанії налічує понад 1500 засобів, створених для здоров'я та краси шкіри, як доглядових, так і декоративних. Косметика розробляється з урахуванням особливостей азіатської шкіри та східних ідеалів краси. Шкіра обов'язково має бути чистою, свіжою та світлою.Багато кремів, що очищають засоби та маски мають освітлюючий, відбілюючий ефект або містять високий фільтр захисту від УФ-променів. Крім цього, більшість продукції Tony Moly ще й приголомшливо виглядає. Найчастіше упаковка настільки смачно, апетитно та яскраво виглядає, що її використовують і після того, як засіб закінчується.

Косметика бренду створена для широкої споживчої аудиторії. Можна знайти як доглядові засоби для проблемної молодої шкіри, так і антивікові. При цьому всі косметичні продукти дуже ефективні і вибір коштів величезний.

Продукція цієї компанії нікого не залишить байдужим, ця косметика, яка випереджає час. Її слід купити хоча б заради її приголомшливого зовнішнього вигляду!