HolikaHolika

HolikaHolika

Holika Holika – це магія перевтілення!

Holika Holika – молодий бренд, який починає свою історію в 2010 році, коли найбільші фахівці та косметологи Південної Кореї об'єдналися для створення нового бренду. Його місія – допомогти кожній дівчині стати елегантною та прекрасною.

За п'ять років Holika Holika не тільки здобула визнання на косметичному ринку Азії та Європи, але заслужила довіру та любов дівчат по всьому світу. На сьогоднішній день корейська косметика Holika визнана найкращим молодіжним косметичним брендом у Кореї.

Філософія Holika Holika задоволення смаків та індивідуальних потреб кожного клієнта

Назва бренду утворена від корейського слова hollida (Hollida) - бути зачарованим і англійського holic , що означає пристрасть, залежність. Їхнє поєднання розкриває наше уявлення про роль косметики в житті дівчини - створення чарівного неповторного образу, що викликає захоплення.

У наших лабораторіях Holika Holika було відкрито та запатентовано унікальні компоненти, які вже заслужили всесвітнє визнання експертів косметичної індустрії.

Косметика Holika Holika екологічна, для її створення використовується лише високоякісна сировина. Адже саме поєднання високої якості виконання та унікального дизайну є головними принципами бренду.

Щорічно Holika Holika виграє почесні призи в країні, з одним з найдинамічніших косметичних ринків світу Кореї, що розвиваються.