COSRX

COSRX

COSRX

У 2014 році на південнокорейському ринку з'явився новий бренд COSRX (Косерікс). За короткий період бренд завоював любов, повагу та набув величезної армії шанувальників не тільки в Південній Кореї, а й за кордоном, особливо в Америці. Засновниками бренду були колишні працівники Ciracle. Назва бренду COSRX складається з двох частин: COS – косметика, RX – рецептурні ліки у фармацевтиці. Поняття поєднує у собі такі етапи: розпорядження, контрзаходи, лікування, видалення, рішення. Слоган бренду: «В очікуванні завтра». Це означає, що при використанні косметичних засобів сьогодні ми помітимо швидкий результат вже завтра.

Більшість продукції бренду орієнтована проблемну шкіру - рішення і профілактику недоліків шкіри. Найбільш відомі продукти бренду COSRX – косметичні засоби з фруктовими (AHA) та саліциловою (BHA) кислотами – тоніки, пілінги, пінки, есенції тощо. COSRX (Косерікс) постійно займається дослідженнями та розробкою нових компонентів та рішень.

Концепція бренду COSRX (КОСЕРІКС) пропонує новий стандарт ефективних засобів. Філософія бренду звучить так: "Ми пропонуємо новий стандарт хорошої косметики з духом ручного виробництва. Наша косметика - не гарна і не мила. Вона націлена на здоров'я шкіри, і заради цього ми запровадили максимум корисного, і звели до мінімуму спірні компоненти. Ми вкладаємо гроші в інгредієнти, а не в упаковку. Ми пропонуємо більший обсяг за меншою ціною. З духом ремісника, який професійно займається косметикою, ми надаємо косметику найвищої якості, яка задовольнить потреби та запропонує нові стандарти хорошої косметики".

Інтернет магазин Asiabeauty.com.ua надає найкращі товари бренду COSRX.