BERGAMO

BERGAMO

BERGAMO

 

BERGAMO – це престижний флагманський бренд компанії LK Cosmetics, яка з'явилася у 2006 році. З перших днів її головним пріоритетом стало щастя покупців, тому компанія щодня веде наполегливу роботу, спрямовану підвищення якості своєї продукції.

У 2014 році компанія вийшла на міжнародний ринок, що дало їй величезний поштовх розвитку. Але ринок кожної країни є унікальним, тому довелося докласти великих зусиль до того, щоб клієнт у будь-якому куточку світу отримав лише позитивний досвід. Проте компанія може з упевненістю заявити, що її мета – завоювати серце кожного клієнта назавжди, а не на короткий час з метою вичавити максимальний прибуток у найкоротший термін. Для того, щоб це стало реальністю, компанія наголошує на спілкуванні з клієнтами. Зараз компанія дарує можливість і покупцям із Росії познайомитися з косметикою BERGAMO та полюбити її.

У бренду кілька лінійок, і кожна з них ідеально доповнює один одного:

BERGAMO – основна лінійка, відома своїми ампульними сироватками. Сироватки BERGAMO дбайливо, але ефективно знімають наслідки стресу шкіри, спричиненого несприятливими факторами довкілля. Екстракти рослин та цілющі компоненти заспокоюють шкіру та допомагають підтримувати її здоровою. В асортименті є безліч різних активних компонентів для вирішення будь-якої проблеми - від колагену до зміїної отрути. Крім того, сироватки представлені як в ампулах по 30 мл, так і в наборах з 4 міні-ампул, вміст яких можна додавати прямо до свого щоденного крему. Крім сироваток, в лінійці є креми, що доповнюють, які покращують еластичність шкіри, усувають мімічні зморшки, підтягують і розгладжують шкіру, покращують її структуру.

YEZIHU – косметика, в якій міститься вся мудрість Азії. В основу цієї лінії лягли традиційні корейські рецепти та унікальні інгредієнти. Головна діюча речовина лінії – екстракт червоного женьшеню, відомий у всьому світі як панацея від усіх хвороб, джерело молодості та краси. Оригінальні упаковки, декоровані золотом та ієрогліфами, зроблені під старовину та нагадують дорогоцінні скриньки.

HANHUI (Ханхві) - досконала в усіх відношеннях лінія, основною речовиною якої є концентрований муцин равлики. Включає повний набір необхідних засобів «від і до» для повноцінного догляду за особою. Головні кольори упаковки – сріблястий металік та глибокий синій – роблять лінію дуже вишуканою та елегантною.

ELLELHOTSE – косметична лінія, створена для захисту шкіри. Спеціально підібрані інгредієнти допомагають шкірі справлятися із щоденним стресом та негативним впливом навколишнього середовища, не забуваючи про його харчування та зволоження. Короткий дизайн упаковки тільки підкреслює її переваги.

HWANGHOOBIN – розкішна лінія для зрілої шкіри. Зменшує та перешкоджає появі ознак старіння: зморшки, втрата пружності, тьмяний колір обличчя та зневоднення. Робить шкіру м'якою та гладкою.