A.H.C

A.H.C

A.H.C. (Aesthetic Hydration Cosmetics)

A.H.C. помітно вирізняється серед численних корейських брендів. Його засоби не просто наділяють шкіру красою та привабливістю, їх основна мета – лікування. Причому не поверхове, а професійне.

Ліки у косметичці

Своєю появою бренд A.H.C. завдячує гіганту корейської косметики, компанії Carver Korea. Вона була утворена в 1999 році і на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в Азії. Неабиякий вплив Carver Korea справляє на світовому косметичному ринку. Aesthetic Hydration Cosmetics – так розшифровується абревіатура назви торгової марки, що означає «Естетична зволожуюча косметика». В AHC компанія Карвер Корея відмінно розкрила суть космецевтики, що поєднує косметологію та фармакологію. Тут працюють виключно професіонали, використовуються новітні технології та обладнання. Не кожен бренд може похвалитися такою кількістю спеціалізованих клієнтів. AHC затребуваний у професійних косметичних салонах та дерматологічних клініках у всьому світі.

Для створення продукції A.H.C. виділені цілі дослідницькі лабораторії, які працюють на те, щоб шкіра була не тільки красива, а й справді здорова.

Косметика AHC, призначена для домашнього користування, має більш м'який вплив на шкіру, проте це анітрохи не применшує її лікувальних та естетичних можливостей.

Склад продукції корейського бренду є максимально наближеним до натурального. Косметологам A.H.C. ідеально вдається поєднувати компоненти, що використовуються для краси віками, нові знахідки та останні досягнення медицини.

Незважаючи на серйозність завдання, що виконується - відновити і вилікувати шкіру, косметологи A.H.C. дбайливо ставляться до доглядових та естетичних властивостей своєї продукції. Крім потужного ефекту омолоджування, засоби бренду повертають красу, а оскільки тут задіяні фахівці вищого рівня, то цей ефект зачіпає всі шари шкірного покриву, і причому на клітинному рівні.

Косметика A.H.C. зроблена на найвищому рівні!